10 Eylül 2015

Turkcell Fiyat Adaletsizliği!

Uzun yıllardır kullanmakta olduğum hattımı uygun bir kampanya sunmamanızdan dolayı Eylül sonunda kapatacağım. Yeni gelecek hatlara sunduğunuz hepsi bol tarifesini bizim gibi yıllardır kullacınız olanlara sunmamanız buna sebeptir. Vodafone 1 kullanıcı kazanmış siz kaybetmişsiniz çok önemli gibi görünmesede bu şikayetimi her yere bildireceğim.

Ozge 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimizin 10.09.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön