Turkcell Fixmobi Üyeliği!

Mesut Y. |

Turkcell iş ortaklarından Fixmobi. com, hiçbir onayım olmadan her ay hattımdan 40 TL para çekmiş, Turkcell müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede mutlaka onay vermiş olduğumu söylendi. 13 yıldır Turkcell abonesi olarak hayretler içindeyim.

Daha sonra Fixmobi. com şirketini aradım, şu tarihte şu sayfaya girip onay verdiğimi söylüyorlar. 15 yıldır bir teknoloji şirketini yönetiyorum ve sahibiyim, bizim zekamızla alay eden bir şirket ile Turkcell nasıl iş ortaklığı kurabilir anlamakta sıkıntı çıkıyorum. Bu garip olayı benim dışımda yaşayan binlerce insan var. Umarım tüm bu mağduriyetleri ortadan kaldırırsınız.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  15:45

  Müşterimizi 21.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 20 Ağustos
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.