10 Eylül 2013

Turkcell Fixmobi Adına Ücret Kesti!

Turkcell vınn internet hattıma haberim olmadığı ve içeriğini kullanmadığım halde Fixmobi.com'a üye yapılmışım. Faturama 67 TL ücret yansıdı. Hattımı iptal ettirdim ama olan benim parama oldu. Turkcell'in yaptığını kınıyor, ücretimin geri ödenmesini istiyorum.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Fixmobi firmasına iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Mustafa 13 Eylül 2013

    Şikayetime kişisel cevap vermek yerine, şablon bir cevabın verilmesi Türkcell'e yakışmıyor.

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön