10 Eylül 2013

Turkcell Fixmobi Adına Ücret Kesmiş!

0530723*** nolu Turkcell data hattı abonesiyim. Vınn kullanıyorum. Fixmobi.com bir
abonelik başlatmış. 8 Eylül tarihinde hattımın güncel borcunun 53 TL olduğunu öğrenince
(normalde 30 TL'dir, limitinde duran kamu tarifesi. ) ne oluyor diye müşteri hizmetlerini
aradım.

Oysa ben sadece bahsettiğim Turkcell bayisinden imzaladığım Turkcell sözleşmesini biliyorum. Nasıl olur da muhatabımız bu Fixmobi.com denen site oluyor. Bu site artı 18'miş ve internette reklamı varmış abonelik başlatılırmış. Hangi hukuka göreyse. Bu ücretin iptalini ve bu site üyeliğinin hukuksuzluğunun giderilmesini talep ediyorum. Mutlaka tüketici. gov. tr'ye ve şikayet makamlarına yazma ihtiyacı duydum.

Mustafa 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Fixmobi servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön