02 Ocak 2016

Turkcell Firmasında Kişisel Bilgilerimin Karıştırılması!

1998 yılından beri bir Turkcell müşterisi olmama rağmen, firmanın benim kişisel bilgilerimi karıştırması ve yapılan bütün bildirimlere gerekli evrak bildirimleri yapmama rağmen bilgi güncellemelerin bir türlü yapılması sonucu çağrı merkezlerinden ve iletişim merkezlerinden işlem yaptıramıyorum. Bunun yanında firmayı aradığımda müşteri temsilcilerinin saygısız konuşmalarına maruz kalıyorum. Yaklaşık 18 yıllık müşterisine firmanın tavrı bumu olmalıdır.

Şükran 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 13.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. SIM kart gönderimi sağlanmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Şükran 02 Ocak 2016

    Müşteri hizmetlerini zaten defaten aramış bulunmaktayım, tekrar arayıp saygısız konuşmalara maruz kalmak istemiyorum

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön