Turkcell Fazladan Ücret Alıyor!

Selahattin S. |

25.01.2014 tarihinden önce Turkcell'de olan hattımı Avea'ya geçme gereği duydum. Şuan Turkcell'de faal olarak kullandığım 4 adet hattım daha var. Kurumsallıktan dem vuran şirket her ay 30 tl civarı gelen hattı başka firmaya geçirdim diye 80 tl fatura kesmez. Bir de yetmezmiş gibi eksik kalan yine fatura bedeli istemeye kalkmaz. Alsınlar ama ilk işim diğer hatlarımı da başka operatörlere geçirmek olacak.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selahattin S.
  04 Şubat
  12:18

  30 TL öderken ayrıldıgın ay107tl almayı hak görüyorlarsa ben bisey demiyorum.birçok şeyi gözden gecirmem gerekecek...bunu öderim ama bidahada sözleisim olmaz.beni tekil görüyosanız yanıldıgınızı göreceksiniz..

 • 04 Şubat
  11:55

  Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Şubat
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.