25 Ocak 2016

Turkcell Fazladan Ücret!

Geçen hafta 250 dk yapboz ve 1 GB internet paketi olarak hattımı faturalıya geçirdim. Müşteri temsilcisi taahhüt olmadan 19 TL konuşma artı 4 TL internet olmak üzere toplam 23 TL sabit ücret geleceğini ve ekstra hiçbir ücret gelmeyeceğini söyleyerek beni bu tarifeye geçirdi.

Şimdi faturam 27 TL görünüyor sistemde. Arayıp şikayet ettiğim zaman bu ücretin yıllık abonelik yapınca geçerli olduğunu söylüyorlar. Eğer temsilci böyle söyleseydi ben zaten abone olmazdım. Hatalı işlemin giderilmesini talep ediyorum.

Ahmet 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Ocak 2016

    Sorunum çözülmemiş olsa bile sosyal medya ekibi tarafından aranarak tarife hakkında bilgi verildi ve yapabilecekleri işlemleri, sorunu nasıl çözebileceğimi anlattılar. En azından ilgili oldukları için teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 26.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön