29 Ağustos 2013

Turkcell Fazladan Tutar Yansıtıyor!

Bugün Turkcell iletişim merkezinden kamu tarifelerine 4 TL'ye telefon diye bir ilan görüp balıklama içeri daldım. Gelen faturaya ek 4 TL vererek akıllı telefona sahip olacağımı söylediler bende sevindim tabi hemen bir sözleşme imzalar falan derken telefonumu aldım.

Kamu plus tarife fiyatı 55 TL + cihazda 4 TL faturaya yansıyacak olan 59 TL tamam iyi güzel 55 TL olan tarife ücretini bir yıl kalma şartı ile iki ay önce 45 TL'den kullanacağım yönünde gelen mesaja evet dedim ve iki aydır 45 TL fatura öderken mevcut indirimin kaldırılacağı yönünde bana hiçbir şey söylenmeden yeniden tarifeye üye yaparak 10 TL fazladan bana fatura + 4 TL'de cihaz oldu. Benim faturaya 14 TL artı para yansıyor.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

  • Murat 30 Ağustos 2013

    ilginiz ve cevab?niz i

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön