Turkcell Fazladan Fatura Ödeme Zorunluluğu!

Ali K. |

Turkcell gold tarifesini 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. 1 senelik taahhüt ile 75 tl ye indirimli olarak kullanıyordum. 1 senelik kullanım sürem dolduğunda müşteri hizmetlerini aradım ve ücretlendirmeyi sordum. müşteri temsilcisi şu an için 75 tl olarak kullanmaya devam edebileceğimi söyledi.

Mart ayında gelen faturamda gördüm ki 75 tl olan faturam 94,99 tl olmuş bu faturayı görür görmez tarife değişikliği yapmak istedim ama gelecek dönem fatura kesim tarihine kadar tarife değişikliği yapamıyorum. yaparsam da gold tarifesinin 1aylık faturasını ödemek zorundayım! faturamın artması ile ilgili bana hiçbir bilgi verilmedi ve bu bana fazladan ödeyeceğim bir faturaya mal oldu maalesef!

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  16:52

  Müşterimizi 25.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 25 Mart
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.