28 Mart 2013

Turkcell Fazla Ücret Alıyorlar!

Cihaz kampanyası olarak full paket ile birlikte 78 tl karşılığında sözleşme imzalayarak samsung galaxy s3 marka cihaz aldım.Faturamda bu cihaz bedeli 91 tl olarak görünüyor ama aradaki fark ücretini tarifemin ücretinden indiriliyordu.

Altı ay sonra bir hattımın üzerine bir başka telefon alabileceğimi söylediler ve 23 tl karşılığında samsung galaxy ace marka cihaz aldım.En son faturamda samsung galaxy s3 cihazımın taksit bedeli 91 tl olarak yansımış ve indirim uygulanmayacakmış. Müşteri hizmetlerinden aldığım cevap sizin ilk anlaşmanız iptal oldu artık cihazın ücretini indirimli değil normal fiyatında ödeyecekmişim beni bu konuda kimse uyarmadı.

Hakan 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Cihaz kampanyasına ait aylık sabit ücret ve taahhüt süresi ile bilgiler kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır .Kampanya içeriği ile ilgili bilgiler için sözleşmenizi kontrol edebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön