02 Ocak 2015

Turkcell Fazla Ücret!

Eylül sonunda yeni hat üzerinden Çağlayan Turkcell TİM'den Samsung Note 3 aldım. 96 TL telefon ücreti 30 TL tarife ücreti ve 3 TL aksesuar ücretiyle her ay 129 ödeyeceğim diye hesaplandı. İlk fatura olarak direkt telefonun ülkeye giriş vergisi diye 67 lira aldılar. İkinci faturada; meğer aksesuar 6 TL imiş, artı yeni hat vergisi 6 küsur lira artı 3 lira konuşma vergisi falan filan derken 141,40 fatura geldi. Bu hat vergisini bir yıl ödeyecekmişim. İşin kötü tarafı bunu bilgisini bana bayide S.. denilen şahıs kesinlikle vermedi. Sözleşmeyi okumanıza bile izin vermiyorlar. Bilgisini vermedikleri para alıyorlar sizden.

Selma 682 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2015

    Müşterimizi 03.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön