Turkcell Fazla Para Tahsil Etmeleri.

Kahraman A. |

İki hattım var bunlar yüzünden avukatlık oldum ilk önce TÜBA... Avukatlık firmasına verdiler, daha sonra Haluk Avcı Avukatlık Bürosu 600 TL ödemene yaptığınızda tüm borcunuz kapanacak dedi, ben bunlara 875 TL ödeme yaptım bu zaman zarfında Turkcell çalıştığım yerde bende 2. icradan 3 kere 1000 TL'nin üzerinde kesinti yapmış, şimdi başka bir avukatlıktı.

Bende hem fazla para alınmış hem de yeniden avukatlık olmuşum. En son avukatlık yeri bile fazla para yatırmışsınız ama dosyanız açık görünüyor diyor. Ben Turkcell'i defalarca aradım bana mail atmamı istediler ,bireyselevrak@turkcell.com.tr ben maaşımdan kesilen dekontları onları ilettim. Geri dönüş olmadı, tekrar aradığımda bana işte dilekçe misali internet hattımın telefon numarası yazarak tekrar mail atmamı istediler. Yani bana yardımcı olacak kişi veya kişiler yok. Benden fazla para kesmesini biliyorlar...

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  12:13

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.06.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir.

  Talebinizi ilgili birime iletebilmemiz için ilgili gsm numaranızın yazdığı dilekçenize de ihtiyaç duyuyoruz.
  Evraklarınızın tamamını ekli dosya şeklinde bireyselevrak@turkcell.com.tr adresimize göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Haziran
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.