15 Mart 2013

Turkcell Fazla Gelen Vınn Faturası!

Aylık sabit ücreti 29 tl olan vınn satın aldım Turkcell den.kullandığım ilk ay kotamı doldurmadığım halde 40 tl lik fatura geldi ve gecikme cezası ödemek istemediğim için faturamı ödedim. Turkcell i ödeyip açıklama istedim ama tatmin edici bir cevap alamadım.

29 tl karşılığı olan kotayı dahi kullanmadığım halde neden bana 40 tllik bir fatura geldi anlayamadım. Faturamın incelenmesini ve benden fazla alınan tutarın hesabıma iadesini talep ediyorum. Mağduriyetimin en kısa zamanda çözümlenmesini istiyorum.

Türkan 98 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2013

    Müşterimizi 17.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön