31 Ağustos 2015

Turkcell Fazla Gelen Fatura ve Sorunlu Cihaz.

Ben Turkcell' e her ay fatura tutarım 110 lira ödüyordum. Tarifem 25 lira idi çiftçi hattı sonra sonra hattımın üzerine telefon ve tablet aldım, 160 lira ödeyeceksiniz her ay dendi ama 2 aydır 200 ödüyorum, yok mesaj çok atmışsınız, mesaj hakkınız tanımlanmamış dediler.

Müşteri temsilcilerinin hatasını bize yüklüyorlar, tablet bozuldu 10 günde garantiye verdim, sağlam şekilde sadece şarj almıyordu bana geriye kırık tablet getirmişler, benden ücret talep ediyorlar. Allah' tan elimde kağıdım vardı, 27 gün bekledim o tablet tamirden dönsün diye, şimdi yine göndereceklermiş bir daha bekle, bu ne biçim iş, şikayetçiyim, sorunuma çözüm bulun.

Özge 313 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön