02 Ocak 2015

Turkcell Fazla Gelen Fatura!

Son 10 yıl boyunca aynı numara ve aynı operatörümü kullandım. Bir çoğu da kampanyalı ve taahhütlü tarifelerdi. Fakat gelin görün ki hiçbir zaman neredeyse olması gereken fatura tutarım gelmemiştir. Bir çok kez müşteri hizmetlerini aradığım halde hiçbir sonuç elde edemedim. Faturalar fazla fazla gelmeye devam etti.

Son olarak olması gereken fatura tutarımın 89.00 TL olması gerekirken 321.30 TL gibi fazla fahiş bir ücret yansıtıldı. Müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen hiç oralı bile olunmadı. Birde bir çok oyun ve sanal sitelerle kurulan yanıltmalarda cabası. Bu bahsettiğim ve bahsedemediğim nedenlerden dolayı operatörümü değiştirme kararı aldım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Oktay 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 05.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön