03 Mayıs 2014

Turkcell Fazla Fatura Ücreti Aldı!

Mart ayında yapılan bir arama sonucu annemin onayı olmadan tarifesi değiştirilmiştir.Sonrasında zaten hattımıza değiştirerek av** geçtik.Sonrasında annem tekrar Turkcell'e geçmek istedi ve hattını taşıdık bu taşıma sırasından mart ayına dair en fazla 100 dk bir konuşma yapmıştır.Ancak Nisan ayındaki ödemesine Mart ayı ekstresi de yanmış. Neden kullanmadığımız dakikaları ödemek zorundayız? Sadece annemin mart ayında kullandığı dakikalar hesaplanıp bizden tahsil edilmelidir.

Çağrı merkezine ulaşmak Kaf dağına ulaşmakta zor olduğu için buradan yazıyorum.

Birgül 265 Okunma

Cevaplar

  • Birgül'in Teşekkür Mesajı04 Mayıs 2014

    Gün içinde anneme ulaşarak yapılan olumlu görüşmeden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak IVR sisteminizden oldukça memnuniyetsiz olan bir müşteri platformunuz mevcut.Ulaşmak inanın çok zor ve hat yoğunluğundan dolayı değil istediğimiz birime bağlanamıyoruz.SYS'de takılı kalıyoruz. Bilginize, İyi çalışmalar.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 03.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön