08 Mayıs 2013

Turkcell Fazla Fatura Ücreti!

1.5 ay önce Turkcell kontörlü hattımı Turkcell abone merkezinden faturalı hatta çevirdim. Mayıs ayı ekstresinde satın almadığım 1 gb internet aboneliği ücreti olarak 27,5 tl kesildiğini gördüm. Abone olduğum turkcell bayisine gidip yanlışlıkla yapıldıysa düzeltilmesi talebinde bulundum.

Abone merkezi bizim tarafımızdan herhangi bir internet aboneliğinin yapılmadığını ve şu anda internet aboneliğinin iptal edilmiş olduğunu söyleyip müşteri hizmetlerini arayıp sorunu iletmemi söyledi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp abone olmadığım halde 1 gb'lık internet abonelik ücretinin alındığını bunun neden kaynaklandığını sordum. müş.tem. neden kaynaklandığını bilmediklerini faturayı ödememi istiyorlar.

Muzaffer 34 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer 26 Mayıs 2013

    sorunun türkcell firmasından değilde firma personelinin hatasından kaynaklandığını düşünüyorum. firma personelinin hatayı düzeltme çabası içerisinde olmaması ve tamamen başından savma içinde olduklarını yeterince yardımcı olmadıklaını düşünüyorum. sonuçta internet abonesi olmadığım bir tarifeye internet ücreti ödemek zorunda kaldım. faturayı ödedim. ücretimin geri ödenmesini rica ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön