28 Ağustos 2013

Turkcell Fazla Fatura Kesti!

13. 07. 2013 tarihinde Turkcell 0536461**** nolu faturalı hattımı başka bir GSM operatörüne taşıttım. Turkcell'den aylık paketim var. her ayın 10. günü faturam kesiliyor. Turkcell 3 günlük kullanım için tarafıma bir aylık fatura bedeli düzenledi.

Müşteri temsilcisi ile yaptığım tlfon görüşmesinde hesap kesim tarihini bir gün dahi geçse 30 günlük bedel kesildiğini bu konu ile ilgili şikayetimi kayıt etmeyeceğini ve iş akışlarının böyle olduğunu söyledi. Oysaki hattımı taşıtmak için diğer operatöre 07. 07. 2013 de müracaat ettim.

3 gün hattı kullandım diye 30 günlük aylık paket bedelini ödemek istemiyorum ve haksızlık olduğunu düşünüyorum. Bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum

Mahmut 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mahmut 31 Ağustos 2013

    Turkcellden memnun değilim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön