21 Ekim 2013

Turkcell Fazla Fatura Gönderdi!

3 senedir Turkcell vınn kullanıyorum. Eylül ayında paket yeniledim. Çift fatura geldi. Kullanmadığım halde 26 TL yerine 68 TL fatura geldi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradığım halde devamlı laf kalabalığı yaptılar. Düzelteceklerini söylediler ama düzeltmediler. Geçen senede aynısı başıma geldi. Kullanmadığım paketlerin parasını ödedim. En kısa zamanda hattımı kapattıracağım.

Ali 69 Okunma

Cevaplar

  • Ali 25 Ekim 2013

    evet aradığınızı gördüm , öğretmen olduğum için dersteydim. Mesai saatleri dışında yada haftasonu ararsanız daha uygun olurum.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizi 25.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön