05 Şubat 2014

Turkcell Fazla Fatura Gönderdi!

Yaklaşık 17 yıldır kullandığım Turkcell faturalı hattımı 4-5 yıldır yedekte tutarak herhangi bir konuşma yapmıyordum. Aylık sabit ücretini ödeyerek çekmecede tutuyorum. Herhangi bir arama yada mesaj göndermediğim telefonumun faturası dahi gelmemektedir. Ancak bu ay yüksek bir fatura gelmiş bulunmakta olup, sorgulama yaptığımda 7 adet mesaj gönderdiğimi söylediler.

İnsanları saf yerine koymanızdan sıkıldım. Hiç kullanmadığım hattım herhalde canı sıkıldığı için kendi kendine mesaj atıyor. Bu olayın acilen düzelmemesi durumunda hukuki yollarla hakkımı arayacağım. Hiçbir suretle telefonu kullanmadığım için faturanın acilen düzelmesi gerekmektedir.

Salih 31 Okunma

Cevaplar

  • Salih05 Şubat 2014

    Türkcel şikayetime hiç bir şekilde yardımcı olmadı. ben kullanmadım diyorum onlar bizde öle gözüküyo diyorlar. her şekilde müşteriyi haksız çıkartıyorlar. anlaşılan müşteri kaybetmek önemli değil. bende tüm hatlarımla diğer operatörlere geçiş yapmak zorunda kalıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mesaj Kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön