06 Ocak 2015

Turkcell Fazla Fatura Geldi!

05396558*** no'lu data hattımın faturasını geç ödediğim için hattımı Turkcell benim onayım olmadan iptal etmiş olup, data paketi erken iptal ücreti 288 TL fatura göndermiştir. Böyle bir işi hiçbir onayım olmadan kafasına göre yapmıştır. Böyle bir şey Turkcell gibi büyük bir firmaya hiç yakışmamaktadır.

Mustafa 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 07.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön