06 Mayıs 2013

Turkcell Fazla Fatura!

09/05/2013 son ödeme tarihli 205, 30 tl fatura gelmiştir. Benim 29 tl aramalar için paketim bulunmaktaydı. Aynı zamanda sms ve internet paketimle beraber ortalama 50-60 tl fatura ödemekteydim.

Cep telefonu kampanyası için eşim yeniden başvurdu. Yeni bir tarifeye geçtik. . Bu durumda sms tarifemi ve internet tarifemi doğru bilgi vermeyerek yenilenmemiş , diğer tarifemi de başlatmadıkları için arada sms ve internetimi normal faturalandırmışlardır.

25/03-25/04 arasında yapılan bu uygulama hatalıdır. Yeni tarife başlatılana kadar eski tarifelerim uygulatılmalıydı. Madur edildim bu tutarı ödemek istemiyorum.

Ebru 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 14.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ebru 09 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşteri hizmetleri ile görüşülmüş olup hiçbir çözüm üretilmemiştir. Aksine yeni ve daha fazla taahhütlü ürün almam gibi gereksiz ve yüksek maliyetli zorlayıcı teklif sunulmuştur. Saygılarımla,

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön