Turkcell Fazla Çekilen Fatura Tutarını İptal Edemiyor!

Nurhan K. |

Bugün Turkcell internet şubesi üzerinden faturamı ödeme işlemini gerçekleştirmeye çalıştım. İşlem sırasında onaya bastıktan sonra sitem hata verdi. Ben bu işlemi 3 kere daha denedim ve üçünde de hata verdi. Sistemden çıkıp tekrar girdiğimde ödenmemiş kısmında fatura olmadığını gördüm.

Hemen internet bankacılığına giriş yaptım ve fatura tahsilatının 4 kere yapılmış olduğunu farkettim. Bankamla görüştüm ve bana iptal edilmesi gereken provizyon kodlarını verdi. Konuyla ilgili Turkcell'le görüşmem gerektiğini söyledi. Ama Turkcell ne yazık ki yanlış çekilen faturayı iptal etmiyor.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurhan K.
  19 Mart
  16:44

  hiçbirşey çözülmedi. Herşey yasal sınırlar içerisinde 7 gün içerisinde olcak şekilde tam 7. gün geri ödemesi yapıldı... Ne yazıkki durumla ilgili özür bile dilenmedi. Herşey sadece sistemin küçük bi hatası olarak nitelendirildi.

 • Nurhan K.
  03 Temmuz
  17:14

  ilk defa 3 gün sonra arandım. Sorun hala cozulmedi bana prosodürü anlattılar. Turkcell benden 300tl fazla para cekti ve bunu 3 gundur geri veremiyor. En erken 7 gun icerisinde alıcagım soylendi bugun. Tam bir rezillik...

 • 02 Temmuz
  15:42

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.