01 Mart 2014

Turkcell Faturayı Farklı Fiyatlandırıyor.

Turkcell'in sitesinde yazan tarife fiyatlarının hepsinde her ay 1.36 tl lik vergi yansıtılmıyor. Ben 45 tl hepsi paketine geçtim ama her ay vergiler içinde 45 tl dendi. Ayrıca öyle yazıyor ama gelen faturalar her ay 46.36 ödeniyor. Neden bunu sitelerinde belirtmiyorlar insanlar fazla para neden ödüyorlar. Sitesinde hepsi paketi herşey dahil 46.36 kr yazmaları gerekiyor sonradan devletin aldığı vergi diye insanları kandırmayın.

Ahmet 385 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimiz ile 01.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Vergiler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön