Turkcell Faturaya Yansıtılan Ek Ücretler!

Ahmet B. |

Hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadan hattıma tanımlanmış Yaz Yolla, Play gibi servislerle normal fatura tutarıma ek olarak ücretlendirmeler yapılmış. Sonuç olarak servislere üyelikler sms ile onay verilir ya da bir şekilde kullanıcı bilgilendirilirken onayım olmadan servis üyelikleri gerekçesiyle ekstra ücret yansıtıldı faturama. Üyelik detaylarının incelenmesini ve onayım dışında olan ve kullanmadığım bu servis ücretlerinin tekrar tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  10:08

  Müşterimizi 21.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 19 Ağustos
  19:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.