19 Ağustos 2013

Turkcell Faturaya Yansıtılan Ek Ücretler!

Hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadan hattıma tanımlanmış Yaz Yolla, Play gibi servislerle normal fatura tutarıma ek olarak ücretlendirmeler yapılmış. Sonuç olarak servislere üyelikler sms ile onay verilir ya da bir şekilde kullanıcı bilgilendirilirken onayım olmadan servis üyelikleri gerekçesiyle ekstra ücret yansıtıldı faturama. Üyelik detaylarının incelenmesini ve onayım dışında olan ve kullanmadığım bu servis ücretlerinin tekrar tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Ahmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizi 21.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön