Turkcell Faturaya Yanlışlıkla Fazla Para Yansıması!

Adem A. |

Faturama her ay ortalama 10-20 tl fazla geliyordu,bir ay önce 135 tl ödeme yaptım ve bunun içinde vınn için kullandığım haftalık 1gb 12 tl de var fakat en son faturam 115 tl geldi ve dikkatimi çok çekti aradım bana söyledikleri 3 adet vınn için gönderim yapmışım ve tarihlerini sorduğumda iki adet gözüküyor bir yanlışlık var sanırım sizin fatura inceleme talebinizi alıp 2 gün içerisinde size dönüş yapalım dediler.

Turkcell yetkilileri bu mudur? 15 senedir Turkcell kullanıcısıyım tahminimden hep fazla geliyordu son faturada arama gereği duydum ve gördüğüm beni hüsrana uğrattı 2 gün sonunda bana dönüp yanlışlık olmuş diyecek ve tüketici haklarına şikayette bulunmuş olacağım bu Turkcell in hatasıdır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  13:12

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmış olup inceleme sonrası müşterimize 04.06.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.