03 Nisan 2013

Turkcell Faturaya Kendi Kendilerine Tutar Eklediler!

BEN YAPTIM 500 Paketine geçmek için Mart ayında faturalı hatta geçtim. Faturam 16 günlük iken 30 günlük kesildi ve sabit ücret geldi. İtirazım sonrası, bir kısmını iade ettiler ve haklı buldular.

2. faturamın na geleceğini merak edip Turkcell Online İşlemlere girdiğimde, Çok daha yüksek bedelli fatura tutarı gördüm ve detaylarda TAHSİLATA ARACILIK EDİLEN ÖDEMELERİNİZ başlığı adı altında 11.79 TL ücret eklendiğini gördüm ve m. temsilcisini aradığımda Hazır Kart'lı iken kalan vergi borçlarımın olduğunu ve her ay 1.31 TL'de, DİĞER VERGİLER HARÇLAR FONLAR başlığı altında ödeme yapmam gerektiğini belirttiler. Tüm vergiler dahil sabit Paket ücretim geleceği söylenmişti.Çözüm rica ediyorum

Murat 34 Okunma

Cevaplar

  • Murat 05 Nisan 2013

    Konu hakkında dönüş yapıldı ve kısmi olarak problem çözüldü. Asıl konu, bana bahsedilmeyen ve ısrarla sormama rağmen TİM'deki arkadaşların faturayı aşacak herhangi bir verginin olmamasını söylemesine rağmen, bugün Çözüm merkezi devlete ödenen vergi adı altında aylık 1,31 TL gibi komik bir rakamın pazarlığını yapmaktadır ve çözüm üretmemektedir. Diğer operatörlerin kampanyalarını incelemeye başladım. 2-3 gün içinde Turkcell'le iletişimimi bitireceğim. Saygılar.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön