24 Ağustos 2013

Turkcell Faturasız İstediğim Hattı Faturalı Yapmış!

Ben faturasız hattımı Turkcell faturasız hatta geçirmek için bayiye başvuru yaptım. Ben bayiye özellikle faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim ama bu numaramı açmıyorum da kullanmıyorum da. Eve fatura geldi hattımı yanlışlıkla faturalıya geçirmişler. Turkcell bu konudaki hatasını anlayabildi o faturayı iade etti fakat fatura kesim tarihi geçti yeni fatura daha çıktı.

Müşteri hizmetlerini aradım o yüzden o faturayı ödemek zorundaymışım. Böyle şey olur mu siz doğru düzgün işinizi yapsaydınız ben müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmazdım kullanmazdım. Kullandığım 1 dk onun faturasını Turkcell'in hatası sayesinde ben ödeyeceğim böyle bir şey olamaz?

Yasemin 36 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin23 Eylül 2013

  arayan soran yok

 • Yasemin15 Eylül 2013

  aradan bir ay geçti arayan soran yok

 • Yasemin26 Ağustos 2013

  ben müşteri hizmetlerine ulaştım malesef yardımcı olamıyoruz hanımefendi dediler.siz hatayapın biz öderiz faturasını.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön