23 Şubat 2016

Turkcell Faturasız Hattımdan Sürekli TL Kesiliyor!

Yıllardır Turkcell faturalı ve faturasız hatlar kullandım. Zaman zaman yurt dışına çıkmam nedeniyle boşu boşuna fatura ödememek için faturasız hatta geçtim ve yıllardır kullanmadığım hatta sırf numaram gitmesin diye para yüklüyorum ve her ay benden belli miktarda vergi kesiliyor. Bu halde bir süredir para ödemediğim için para yüklemek istedim fakat herhangi bir uyarı gelmeden hattın kapandığını ve bayiye gitmem gerektiği uyarısı geldi.

Bayiye gittiğim de 80 TL ücretle numaramı geriye alabileceğim bilgisi verildi. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda da aynı şey fakat 64 TL ödeyerek numaramı geri alabileceğim söylendi. Oysaki hat yıllardır benim ve içinde belli bir miktar para da var artık herhalde tüketici hakları mahkemesi ile bu işi çözeceğiz herhalde ya da başka bir yol bilen var mı acaba?

Bünyamin 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 25.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hattının durumu hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön