20 Ekim 2016

Turkcell Faturasız Hatta Geçiş!

3 gündür hattımı faturasız hatta geçirmeye çalışıyorum. Nedenini bilmiyorum ama telefonla olmuyor malum iş. Bursa Kent Meydanındaki iki adet Turkcell iletişim merkezinde de ne hikmetse 3 gündür sistem yok. Madem bir işi beceremeyecekler neden bu dükkanlara Turkcell iletişim merkezi sıfatı veriliyor anlamıyorum. Ben faturasız hatta geçmek için Turkcell iletişim merkezi mi arayacağım. Bugün iş çözülmezse başka bir operatöre geçeceğim.

Ahmet 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ödeme tipi değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön