14 Eylül 2013

Turkcell Faturasız Hatta Borç Mesajı Gönderiyor!

Annemin kullandığı faturasız Turkcell hattına yıllardır gelen; borcunuz var, ...numaralı hattınızın (başka bir numaranın borcundan bahsediyor bizimle alakası olmayan) borcunu ödeyiniz. Ödemediğiniz takdirde borcunuz olduğu için haciz işlemleri olacaktır. Bunun gibi durmadan mesaj atılıyor.

Müşteri hizmetlerini arıyoruz bu hat kimin üzerine biz bunu Turkcell bayisinden faturasız paket olarak aldık diyoruz. Turkcell'in cevabı; kimlik fotokopisiyle dilekçede bulunacakmışız bu nasıl profesyonellikten uzak bir anlayıştır anlamış değiliz. Hattı paket olarak satın alıyoruz ama bize şu numaranın borcu var deyip faturasız hattımıza borç mesajı gönderiyorsunuz.!

Reyhan 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön