16 Mayıs 2013

Turkcell Faturası Ödenen Hatta Kısıtlama!

Turkcell'e ait data (VINN) ve telefon hattım var. Data hattım ile ilgili olarak iptal işlemi sağlatmış olup ödenmemiş 2 adet faturası bulunmakta. Telefon hattımın faturalarının düzenli olarak ödenmesine rağmen data hattımın ödenmemiş 2 faturasından dolayı telefon hattımın ınternet erişimi TURKCELL tarafından kesilmiştir.

Bu tamamen müşteriyi zor durumda bırakmak, mağdur etmektir. Farklı bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Düzenli faturaları ödenen hattımın hiç bir şekilde erişime kısıtlanması adil ve hukuki değildir. Bununla ilgili başta BTK daha sonrasında ise şikayetvar. com adresine şikayetimi suan dan itibaren bildirmiş bulunmaktayım. TURKCELL'den bununla ilgili çok acil çözüm bekliyorum.

Mert 308 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 16.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura ücret kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön