Turkcell Faturamın Son Ödeme Tarihini Değiştirmedi!

Ahmet S. |

Turkcell'den şikayetçiyim! Almış olduğum pakette 1 yıl kullanmam suretiyle indirim yapılacağı söylendi daha sonra hattımın son ödeme tarihini değiştirmek istediğimde bunu değiştiremeyeceğimi sözleşmem bitince olabileceği söylendi.

Peki bu hizmeti satın aldığımda neden bu konuda bilgi verilmediğini sordum bilgi vermeye zorunlu olmadıkları şeklinde Turkcell'in her zaman ki saygısız cevaplarından aldım. Sözleşmem bitince Turkcell'den kurtulacağım ayrı bir hatta geçmiyorum sadece hesap kesimini değiştiriyorum.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  16 Eylül
  09:03

  Personelin yapabileceği pek bişey yoktu onun haricinde şikayetime çözüm bulamadılar benle sözleşmeyi yaparken bilgi vermemelerinden kaynaklı sıkıntı yaşadım. Sözleşmem bitince turkcell hattım iptal olacak. Bir daha asla turkcell

 • 12 Eylül
  11:32

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş