Turkcell Faturamı Yükselten Paket!

Nail K. |

Turkcell'den yaklaşık 2 ay önce iPhone 5 cihaz kampanyasına giriş yaptım. Kampanyaya giriş yaptığımda süper paketim mevcuttu. Cihaz kampanyasına girerken cep merkezi çalışanı "bunu iptal edelim size 9, 90 karşılığında sny bazlı paket tanımlayalım" dedi. Tamam diye kabul ettim. Ancak faturama baktığımda iptal olmadığını görüyorum ve faturam bu sebepten dolayı yüksek geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım, hiç bir takım lideri bana yardımcı olmadı. Özellikle Ç. isimli (900149*** ) takım lideri kaba davranışlarıyla bana hiç yardımcı olmadı. Yaklaşık 2 yıldır Turkcell abonesiyim. Böyle bir durum görmedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  09:59

  Müşterimizi 30.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 26 Temmuz
  08:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.