25 Temmuz 2013

Turkcell Faturamı Yükselten Paket!

Turkcell'den yaklaşık 2 ay önce iPhone 5 cihaz kampanyasına giriş yaptım. Kampanyaya giriş yaptığımda süper paketim mevcuttu. Cihaz kampanyasına girerken cep merkezi çalışanı "bunu iptal edelim size 9, 90 karşılığında sny bazlı paket tanımlayalım" dedi. Tamam diye kabul ettim. Ancak faturama baktığımda iptal olmadığını görüyorum ve faturam bu sebepten dolayı yüksek geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım, hiç bir takım lideri bana yardımcı olmadı. Özellikle Ç. isimli (900149*** ) takım lideri kaba davranışlarıyla bana hiç yardımcı olmadı. Yaklaşık 2 yıldır Turkcell abonesiyim. Böyle bir durum görmedim.

Nail 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizi 30.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön