29 Ocak 2014

Turkcell Faturamı Ödeyemiyorum!

3 adet Turkcell kamu hattım bulunmakta iken ve 533516**** no'lu hattımı kapattırmak üzere işlem yaptırdım. Tarafıma 16.36 tl 7 ocak 2014 ve 55.80 TL 9 aralık 2013 son ödemeli iki faturam bulunmakta ve hat kapandığı için online işleme bakamıyorum herhangi bir müşteri hizmetlerine gittiğimde ise faturam olmadığı söylenmekte.

2 gündür ise diğer hattım olan 533 615 ***** data kullanımına kapatıldı. Bunun nedenini sormak için 532 numarasını aradığımızda ise hat kapatmadan doğan borcum olabileceğini ve ödeme olunca açılacağı bilgisi geldi diğer 3. hatta ise problem yok. Başa dönersek faturamı herhangi bir kanalla ödeyemiyorum. Bu sebeple olup olmadığı bile belli olmayan data kullanımım ise kapalı acil çözüm

İlker 256 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    sorunun çözümü için teşekkürler iyi çalışmalar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön