27 Şubat 2013

Turkcell Faturamı Ödeyemiyorum!

Bugün itibariyle cep telefonumun kullanıma kapatıldığını öğrendim. Online ödeme yoluna başvurmak istedim ama ne mümkün! Ücretsiz denilen şifre mi alabilmek için 2222 ye bir türlü mesaj çekemediğim için ve bir şifrem de olmadığı için ödeme yapamıyorum.

Ayrıca bütün hatları 0532 ile başlayan hiçbir Turkcell iletişim numarasını da arayamıyorum çünkü telim kapalı ve ev telim de cep telefonlarına kapalı ! Bu kadar garip bir şey görmedim.

Ozge 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2013

    Turkcell faturalı hatlarda, son ödeme tarihinden sonra faturaların ödenmemiş olması ile yapılan geçici kapama işlemleri, tüm müşterilerimiz için geçerlidir.Faturalar son ödeme tarihinde ödenmediğinde, müşterilerimize kısa mesaj ile uyarı mesajı gönderiyoruz ve bildirilen süreye kadar ödeme yapılmadığında hatların geçici olarak görüşmeye kapatılacağını bildiriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin fatura ödemelerini resmi faturalarında belirtilen son ödeme tarihlerinde ödemelerini bekliyoruz. Ancak faturada yapılan bu bilgilendirmeye rağmen müşterilerimizin istisnai durumlarını göz önüne alarak son ödeme tarihlerinden sonrada ödeme için ek süreler tanıyoruz. Fatura ödemelerinizi sunulan alternatif ödeme kanalları üzerinden yapabilirsiniz.Alternatif ödeme seçeneklerine web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/fatura/faturami-nasil-odeyebilirim.aspx linkinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön