13 Mart 2013

Turkcell Faturamı Ödememe Rağmen Hattım Açılmıyor!

Ödemediğim faturalarım yüzünden avukata verildim. Tüm ödemeyi yapmama ve ibraname almama rağmen 15 gündür hattım açılmıyor.Üstüne Turkcell 20 tl yeni fatura göndermiş sağolsun, hat kapalı fatura işliyor.

Devrim 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2013

    Müşterimiz ile 14.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize hat açma işlemi hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön