23 Nisan 2013

Turkcell Faturamı Ödediğim Halde Hattımın Açılmaması!

26.03.2013 ödediğim faturamı ödediğim halde, 14.04.2013 tarihinde hattım borcundan dolayı kapanmış diye bir mesaj geldi . Ödemiş olduğum makbuzumu Bostancı Aydın Elektronik Turkcell'e müracaat edip verdim. Ama maalesef bugüne kadar hattım açılmadı. Tabi bu arada müşteri hizmetleriyle 2 telefon konuşması kızım yaptı. İlkinde dinlediler dedi. Açılmadı. İkincisinde dinlemediler bile dedi. Yine açılmadı. Ne arayan, ne soran var. Takip yok sanırım.
Telefon kapalı olduğu halde tekrar fatura çıkmış.Bu nasıl bir tutum. Türkiye çapında büyük bir firmanın bu tür hatalar yapmaması, yapsa dahi hemen çözümlemesi gerekmez miydi.
Gerekli işlemin yapılmasını rica ederim.

Saliha 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön