11 Eylül 2013

Turkcell Faturamı E-Posta Adresime Göndermedi!

Ağustos 2013 detaylı faturam nedense bu defa e-posta adresime gelmedi.(Son aya kadar düzenli geliyordu.) İlginçtir gelmeyen bu faturada gözle görülür bir artış var(72,?? TL) Ve ben nedenini bilmiyorum. Web sitesinden canlı desteğe bağlandım beni TİM'e ve 532 nolu telefona yönlendirdi.(532 ücretli tabii).

Bugün saat 16:00 gibi Avcılar TİM'e(Sanıyorum Doruk İletişim) gittim. İnternet yok, sonra gel dediler. Saat 19:52 de tekrar gittim. Saat 20:00 olduğu için kasa kapandı hiçbir işlem yapamayız dediler. Ben de inatla 532'yi aramadım, aramayacağım.

Ayrıca canlı destek bu kadar basit bir talebi ilgili birime iletip faturanın e-posta adresine gönderilmesini sağlayamıyor mu?

Arslan 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 18.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize E-Posta servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Arslan 14 Eylül 2013

    İletişim devi olduğunu iddia eden Türkcell(TİM), e-posta adresine gelmeyen faturanın, gönderilmesi talebini eve posta ile göndererek sağlayabileceğini söylüyor. Halbuki e-mail atmak hem çok hızlı, hem de masrafsız! Bu durum size de çok komik gelmiyor mu?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön