Turkcell Faturamda Ek Ücret Çıktı.

M.sedat G. |

Android uygulaması arkasına gizlenmiş reklamla imuhabbet servisine üye olmuşum Turkcell anroid uygulamasından bunu iptal ettirmeme rağmen faturamda ek ücret çıktı durumu Turkcell'e ilettiğimde bizle alakası yok denildi.

O zaman soruyorum alakası yoksa neden tahsildarlık yapıyorlar. Binlerce insanı mağdur etiklerinde dünya kadar para kazanır bunlar. Bu tip sistemler müşteriyi sesli olarak bilgilendirip onay almalı aksi kötü niyetliliktir.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  12:38

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Temmuz
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.