Turkcell Faturamda Düşüş Olmadı!

Gülgün İ. |

Turkcell beni aradı sizi daha ekonomik tarifeye geçirelim, her yöne ayda 55 tl, hepsi içinde artık 55 tl ödeyeceksiniz dendi ama ben şubat ayında 11o tl fatura ödedim. Hemen Turkcell'i aradım arkadaşınız böyle demedi. Sesli konuşmalar dinlensin dedim. Bir kaç gün sonra arandım haklısınız 55 tl hattınızdan düşecek dendi ama bu sabah yaklaşık 115 tl ödeyeceksiniz sms'i geldi deliye döndüm.

H. adında müşteri temsilcisi beni ciddiye almaz şekilde dinledi. İsterseniz hattı iptal ettirin dava açın dedi. Bana 33 tl ödeyeceksiniz dedi.İnternetten baktım bu kez 61 tl ödemem görünüyor.55 tl hattımdan düşmemişler.SMS'le orayı burayı dikkate almayın deyip yüksek fatura ödettiriyorlar. Şikayetçiyim, mağdurum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülgün İ.
  17 Mart
  21:52

  ARANDIM AMA AYIN 20 SİNDEN VERDİKLERİ SÖZÜ TUTMADIKLARI TAKKDİRDE YENİDEN ŞİKAYET EDECEĞİM TEŞEKKÜRLER ŞİKAYETİM VAR COM...

 • 17 Mart
  10:27

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.