20 Ağustos 2016

Turkcell Faturama Yansıtılan Haksız Tutar!

05*** no.lu abonesiyim. Faturama bilgim olmadan abonelik adı altında tutar yansıtıldığını gördüm. Benim Turkcell ile sözleşmemde sadece fatura tutarı 30 TL yansıtılacağı bilgisi verildi ve ben onay vermeden SimClub üyeliğim alınmış ve faturama 20 TL yansıtılmıştır. Operatör ile görüştüğümde 20.08.2016 saat 09.00 sularında telefonuma onay mesajı geldiği ve benim bu mesajı onayladığım söyleniyor. Bana böyle bir mesaj gelmedi ve böyle bir aboneliğe onay vermedim. Belirtilen saatte telefon ile hiçbir şekilde uğraşım olmamıştır. Ben Turkcell'e böyle bir yetki de vermedim. Benim standart bir fatura ücretim var ve bunun dışına çıkılmasını istemediğimi fatura sözleşmesi yapılırken söylemiştim. Bu demek oluyor ki dışarıdan gelen firmalar benim onayım olmadan çok rahatlıkla faturama tutar yansıtabilecek. İşlemin iptali ve tutarın faturamdan düşülmesini istiyorum.

Murat 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön