21 Ekim 2016

Turkcell Faturama Yansıtılan Belirsiz Tutarlar.

Bu ay seyahatim sebebiyle tarifemi iki gün yurt dışında kullandım ve günlüğü 12,90 olan tutardan 25,80 ücret yansıtılması gerekiyor. Fakat faturamda 38 lira yurt dışı kullanımı görünüyor. Müşteri hizmetleri yetkilisine durumu ilettiğimde çok alakasız tarihlerde yurt dışı mesaj ücretleri göründüğünü söyledi. Bu konuda bilgim olmadığını söyleyip daha detaylı açıklama yapmasını rica ettiğimde ise, konu hakkında daha fazla bilgi veremeyeceğini bildirip, tutarda bir yanlışlık olmadığı konusunda ısrar etti.

Konuyu buraya taşımadan Turkcell ile halletmek istedim, fakat hiç yardımcı olmadılar. Tutar çok küçük bir meblağ da olsa ne olduğunu bilmediğim bir şeye para vermek istemediğimden açıklama talep etmem ve karşı taraftan yapıcı bir karşılık görememem sebebiyle şikayetçiyim.

Halime 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön