Turkcell Faturama İnternet Ücreti Yansıttı!

Mustafa K. |

20 yıllık Turkcell abonesiyim. 1 yıldır 500 dakika görüşme 30 TL kampanyasından faydalanıyorum. Bu ay ki gelen faturamda 94 TL ödeme gördüm. Yetkililerle görüşmemde gelen faturamın 62 TL'nin internet olduğunu öğrendim. Ben internet kullanmadığımı 20 yıllık faturalarımda görebilirler. Ben engelli bir vatandaşım internet ile benim bir işim olmaz yetkililerle görüştüm sonuç negatif. Bu konuyu görüşebileceğim bir yetkili bulamıyorum. Bu nasıl bir uygulama anlayamadım.

Etiketler :

Fatura Gönderimi İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  10:06

  Müşterimizi 28.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 25 Kasım
  16:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.