25 Nisan 2014

Turkcell Faturama İnternet Ücreti Yansıtıyor.

13.08.2013 günü Turkcell İletişim A.Ş'nin yaptığı 24 ay taahhüt nedeni ile telefon kampanyasına katıldım. Her ay aldığım telefon da en az 5 TL internet ücreti geldi. Ben ayarları kapalı tutmama rağmen mobil internet ayarları Turkcell tarafından ya mesaj ile açılıyor yada telefon akıllı olması nedeni ile her kapatılmasında telefon internet ayarları açık olarak başlıyor.

Yani Turkcell şirketi heran eli benim cebimde. Telefon kapatılıp açılmasında, veya merkezden gönderilen mesaj ile benim telefonun internet ayarlarını açıyor. Bende kapalı olduğunu düşünerek veya kaçırmam halinde bile telefon internete giriyor. Her girmesi de 5 TL olarak faturama yansıtılıyor.

Yakup 140 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 29.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön