29 Mayıs 2015

Turkcell Faturama Haksız Ücret Yansıttı!

Turkcell'den herhangi bir sabit hat internet almayın aşırı derecede yanıltıcı bir kuruluş sözde 6 GB'lık kotalı faturama Spor TV adında bir linke tıkladığım ve bu linki iki hafta kullandığımı daha sonra iptal ettirdiğimi ve bu yüzden 28 TL ekstra para ödemem gerektiğini söylüyorlar.

Salih 85 Okunma

Cevaplar

 • Salih 24 Haziran 2015

  Turkcell'in insanları kandırıp data hatlarına tanımladıkları reklam linklerinden dolayı ekstra 28 Türk lirası faturama yansımıştır paramı geri istiyorum!

 • Salih 23 Haziran 2015

  Sabit faturama yansıtılan spor TV üyeliği başlığı altında aldığınız 28 TL'mi geri istiyorum. Haksızlık yapıp insanların kazandıklarını bu şekilde alıyorlar adi türksel!

 • Salih 17 Haziran 2015

  5301819616 numaralı data hattıma yaptığınız saçma '' Spor TV ''üyelikten doğan 28 TL ekstra yansıtılan tutarı geri istiyorum alçaklar insanların 3 kuruşunu da almak için hatlara reklam sayfası sokuyorsunuz ulaşamıyoruz istediğimiz sayfa tıklamakta başka seçenek vermiyorsunuz adi insanlar! Şikayetçiyim paramı istiyorum!

 • Salih 16 Haziran 2015

  Data hattıma şirketiniz tarafından reklam sitesi gönderilmiş ne zaman internete girsek o reklam sayfası çıkıyor karşımıza bizde mecburen açmak istediğimiz sayfaya ulaşmak için reklama tıklamak zorunda kalıyoruz bu sebepten ötürü ekstra 28 TL fatura çıkmıştır şikayetçiyim paramı geri istiyorum

 • Salih 15 Haziran 2015

  Data hattıma bilgim dahilinde olmadan spor TV üyelik paket uygulaması sonucunda 28 TL fazladan para ödeme bilgisi Turkcell faturama yansımıştır. Şikayetçiyim paramı geri istiyorum!

 • Salih 12 Haziran 2015

  Merhaba sabit olan 46.5 fatura tutarım bu ay 74.60 olarak hattıma yansıtılmıştır sistem üzerinde internette dolaşırken önümüze çıkan sayfaya tıklamaktan başka çare bırakmayan Turkcell haksız kazanç olarak faturama 28 TL ekstra ödeme bilgisi göndermiştir şikayetçiyim paramı geri istiyorum ve de Tekirdağ-Çerkezköy'deki takım lideri ''Sena veya Sema'' Hanım çok kaba davranıyor yardımcı olmasını istediğimde kendisi en sonunda dayanamayıp ''bu alanda hiçbir Turkcell yetkilisi sizin probleminize yardımcı olmayacak'' şeklinde konuştu. Çalışanlarınıza problem çözemiyorlarsa insanlara kötü davranmamayı öğretin en azından.

 • Salih 11 Haziran 2015

  İnternette bulunduğum sayfada aniden beliren ve devam demeden içeriği görmenize izin vermeyen bir sayfayla karşılaştım. Bulunduğum ve işime yarayacak olan sayfayı kapatıp açarak, yenileyerek tekrar giriş yaptığımda aynı şekilde reklam sayfası geliyor ve devam demeden yok olmuyor. İstediğiniz içeriğe ulaşmanız için mecburen devam demek zorunda bırakılıyorsunuz. Mecburen devam ettim ve birden "Video Spor üyeliğiniz ve 14 TL ödemeniz gerçekleşmiştir. "diye mesaj gelince yanıltıldığımı ve Turkcell'in de buna ortak olduğunu tahmin ettim ama bu iki hafta üst üste oldu 28 TL ekstra ödedim 532 aradım fakat hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Paramı geri istiyorum. 74 TL fatura ödedim.

 • Salih 10 Haziran 2015

  İnternette bulunduğum sayfada aniden beliren ve devam demeden içeriği görmenize izin vermeyen bir sayfayla karşılaştım. Bulunduğum ve işime yarayacak olan sayfayı kapatıp açarak veya yenileyerek tekrar giriş yaptığımda aynı şekilde reklam sayfası geliyor ve devam demeden yok olmuyor. İstediğiniz içeriğe ulaşmanız için mecburen devam demek zorunda bırakılıyorsunuz. Mecburen devam dedim ve birden "Video Spor üyeliğiniz ve 14 TL ödemeniz gerçekleşmiştir. " diye mesaj gelince yanıltıldığımı ve Turkcell'in de buna ortak olduğunu anladım, iptal ettim, faturama yansımış. Müşteri Hizmetlerini aradım fakat ilgisizce hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Paramı geri istiyorum. Şikayetçiyim

 • Salih 29 Mayıs 2015

  Halen otomatik mesaj gönderip duruyorsunuz ya delikanlı olun da arayın!

 • Turkcell TV Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Salih 29 Mayıs 2015

  sizin kadar aşağılık bir firma tanımadım!

 • Turkcell TV Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön