17 Mart 2014

Turkcell Faturama Ekstra Ücret Yansıtmış!

Hat internete kapalı olduğu halde oyun indirilmiş deyip de faturama ücret yansıtılmış ve ayrıca 250 dk 5 TL dediler aldım o da farklı dediler 30 TL üzerinde ekstra ücret yansıtmışlar. 30
TL Kamucell tarifesine tam 121,20 TL fatura ödedim. Bunun düzeltilmesini istiyorum.

Erdal 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimiz ile 17.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.02.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön