24 Ağustos 2013

Turkcell Faturama Ek Ücret Yansıtmış!

Kullandığım her yöne Turkcell mini paket ücretim aylık 30 TL'dir. Daha önceki aylarda üzerine 100 dakika 5 TL olan ek paket daha ekletmiştim. Geçen ay 100 dakikayla beraber 35 TL gelen faturam bu ay ek ücret 15 TL ve mesajlaşma ücreti 5 TL eklenerek 50 TL olarak faturalandırılmıştır.

Paketimin bitiminde gelen mesajdan sonra ek pakete başlamışım ve ayın 18'inde ek paketimden konuşabileceğim 20 dakika daha kaldığı mesajla bildirilmiştir. Zaten 20'sinden yeni ay başlamaktadır. Her 100 dakikanın 5 TL olduğu söylenmekte fakat ek ücret olarak 15 TL yansıtılmış. 3 kere 100 dakika kullanmış olmam gerekiyor. Bu bedeli kesinlikle ödemem şikayetimle ilgilenip tarafıma bilgi veriniz. Aksi taktirde hattımın iptali istiyorum.

Sevilay 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön