12 Eylül 2013

Turkcell Faturam Yüksek Geliyor!

Turkcell internet modemimin kotasını 4 GB'dan 8 GB yükselttim. 49 TL olarak onay alınan fatura ücretim 4 aydır ilk faturam 90 TL ve diğerleri 69 TL olarak kesiliyor. Müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim yanlış kesildiği düzeltme yapılacağı söylendi. İlk ay iade yapıldı ikinci ayın iadesi yapılmadığı halde bu ay tekrar 69 TL kesildi. Defalarca müşteri hizmetlerini ve genel müdürlüklerini aradım her defasında yanlış işlem yapıldığı ve düzeltme yapılacağı söylendiği halde, düzeltme yapılmadığı gibi fazla kesilmeye devam ediyor. Bu konuda şikayetçiyim gereğin yapılmasını istiyorum.

Lale 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön