Turkcell Faturam Yüksek Geldi!

Barış T. |

Eşimin cep telefonu hattı için mobil ödeme onayı vermediği halde ilgili operatörün müşteri hizmetlerinden öğrendiğimize göre Oasis Games adlı bir oyun firmasına 29.04.2015'de iki kez 60 ve 75 TL olmak üzere toplam 135 TL çekilmiş ve bize fatura edilmiş.

Facebook üzerinden insanları yanıltmak suretiyle SMS onayı alarak (ilgili operatör öyle söyledi) para alıyorlar. İlgili operatöre hesabımızdan mobil ödeme yapılabilmesi için onay vermedik. Şikayetçiyiz, maddi mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  10:40

  Müşterimizi 21.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Mayıs
  12:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.